Tworzymy filmową opowieść Waszej miłosnej podróży.

Emocje

Skupiamy się na emocjach, nie umknie nam żaden uśmiech, łza wzruszenia czy pełne emocji spojrzenie, ale przede wszystkim chcemy pokazać Waszą miłość. To właśnie emocje towarzyszące w tym ważnym dniu sprawiają, że tak wiele Par chcę wracać do tych chwil w filmach ślubnych.

Styl

Nasz styl filmowy oparty jest na slow wedding. Charakteryzuje się skupieniem na emocjach. Inspirują nas wszelakie konwencje ślubne, niezależnie czy będzie to styl klasyczny, rustykalny, boho czy wesele w plenerze, stodole lub folwarku. Wierzymy, że film ślubny to coś więcej.

Motywacja

Film ślubny to nasza pasja, dlatego do każdej Pary podchodzimy indywidualnie, starając się opowiedzieć Waszą wyjątkową historię. Szukacie kamerzysty ślubnego? A może filmowców marzycieli, którzy uwiecznią Wasz ślub w naturalny i emocjonalny sposób, tak jakby był to ich własny? To świetnie trafiliście!

Doświadczenie

Wykonaliśmy wiele realizacji filmów ślubnych. Mamy doświadczenie, które pozwala nam doskonale opowiedzieć Waszą historię w formie klimatycznego filmu. Zajmujemy się wyłącznie filmowaniem ślubów, co pozwoliło nam wyspecjalizować się w tej dziedzinie.

Muzyka

Muzyka jest dla nas bardzo ważna. Wybieramy muzykę, która nas inspiruje i motywuje do tworzenia wyjątkowych filmowych historii ślubnych.

Podróże

Podczas tworzenia naszych realizacji nieustannie poznajemy nowe miejsca, jak i ludzi takich jak Ty! Mieszkamy w województwie świętokrzyskim, ale film ślubny nie ma dla nas granic. Tworzymy teledyski ślubne niezależnie czy są to Katowice, Kraków, Warszawa czy Wrocław.