Twój dzień ślubu zbliża się szybko. Słyszałeś o dronach, ale tak naprawdę nie zastanawiałeś się nad ich posiadaniem. Cóż, nie szukaj dalej niż ten artykuł! Poniżej przedstawiam trzy najważniejsze powody, dla których chcesz mieć kamerę powietrzną na swoim weselu.

OSZAŁAMIAJĄCE UJECIA

Przede wszystkim są to po prostu piękne ujęcia, jakie może dostarczyć kamera lotnicza. Od rozległych ujęć gości rzucających konfetti, po pannę młodą i pana młodego przechadzającego się ręka w rękę po epickim krajobrazie, efekty mogą być prawdziwie kinowe. Dron oferuje unikalna i nieosiągalna dla innych perspektywę, co zapewnia uchwycenie lokacji w pełnej okazałości i lepsze oddanie atmosfery waszego wyjątkowego dnia.

BEZPIECZEŃSTWO

Słowo dron wywołuje myśli o dużych, hałaśliwych samolotach, które mogą przerażać gości weselnych. Nasz dron jest dyskretny i pełen zabezpieczeń! Należą do nich pełne możliwości GPS i skierowane we wszystkich kierunkach czujniki antykolizyjne, które automatycznie zatrzymają samolot przed uderzeniem. Ponadto mamy dwuletnie doświadczenie operacyjne oraz, szkolenie lotnicze VLOS.

WARTOŚĆ

Kiedy zdecydujesz się na nagrania z drona na swoim ślubie, zamieścimy zdjęcia lotnicze w głównym filmie oraz zwiastunie. Dostaniesz również wszystkie ujęcia z drona w formie RAW, lub całkowicie oddzielny klip! Kierujemy się także zasadą „nie latamy, nie płacisz”, zgodnie z którą, jeśli pogoda w danym dniu uniemożliwia nam latanie, nie płacicie za drona jeśli był on wpisany w umowie.